obsługab

Obsługa informatyczna firm

serwis

Serwis komputerowy

kasy

Kasy fiskalne

alarmy

Alarmy

monitoring

Monitoring wizyjny

sieci

Sieci informatyczne

instalacje 

Instalacje teleinformatyczne

wzmacniacze

Wzmacniacze GSM

Drukarki i Kasy Fiskalne Novitus    katalog

Sprzedaż i wdrożenia urządzeń fiskalnych marki NOVITUS.

Ponad 450 tysięcy urządzeń fiskalnych działających na rynku to produkty Novitus. Produkty będące częścią oferty, z których skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i wielu innych zakątkach świata (Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń fiskalnych). Produkty, które dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Produkty, które od kilkunastu lat cechuje nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

novitus

Przykładowe modele dostępne w naszej ofercie: 

 • NOVITUS DEON E
 • NOVITUS DEON E LEX
 • NOVITUS DEON E MED
 • NOVITUS BONO E
 • NOVITUS BONO APTEKA E
 • NOVITUS DELIO E
 • NOVITUS DELIO PRIME
 • NOVITUS DELIO APTEKA E
 • NOVITUS DELIO PRIME E
 • NOVITUS NANO E

 

______________________________________________________________________________

 

Drukarki i Kasy Fiskalne Farex   katalog

 

farimex kasy fiskalneSzwajcarska firma Farimex SA to największy dystrybutor urządzeń fiskalnych w Europie. Główna siedziba firmy znajduje się w Genewie. Jej biura są m.in. w Istambule oraz Shenzhen. Dzięki współpracy z szeroko-rozwiniętą siecią partnerskich firm, Farimex stał się pionierem we wdrażaniu nowej technologii fiskalnej w wielu państwach. Obecnie firma funkcjonuje praktycznie w każdym państwie posiadającym prawo fiskalne.  

farex - kasy fiskalneFarimex Polska Sp. z o.o. została powołana, aby ułatwić dystrybucję urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Firma szybko stała się prekursorem rozwiązań, które dzisiaj uważane są za standardy na rynku. Pod marką Elemis firma, jako pierwsza wprowadziła kasy fiskalne typu ‘mini’ a jej marka Elemis, stała się liderem w tym segmencie. 

elemis kasy fiskalneBazując na zdobytych doświadczeniach, w 2010 roku firma Farimex Polska postanowiła wprowadzić na rynek nową generację kas fiskalnych pod marką FAREX. Nowa marka łączy w sobie silną pozycję rynkową, doświadczenie zdobyte przez markę Elemis, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. farex-udzial-w-rynku
Rezultatem są małe, niezawodne i proste w obsłudze urządzenia fiskalne. Na podstawie przeprowadzonych badań, są to obecnie najlepsze kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.

Dzisiaj Farimex Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży (na podstawie badań Instytutu Rynku Elektronicznego - 2009r).

 

 

Przykładowe modele dostępne w naszej ofercie: 

 

 •  FAREX "SZAFIR" (Farimex Mikro Super)
 •  FAREX "PERŁA" (KF-02)

 

 ______________________________________________________________________________

 

Drukarki i Kasy Fiskalne Torell   katalog

Torell

Od początku istnienia TORELL, od roku 1990, celem firmy jest tworzenie kompleksowej oferty dla biznesu z zakresu wyposażenia i serwisu urządzeń elektronicznych. Propozycje oparte są o wysokiej klasy urządzenia, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania oraz technologie. Wiodącymi produktami oferty handlowej, są urządzenia elektroniczne, światowych marek m.in. Sharp, IBM, Samsung, Daikin oraz Honeywell.

          

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na polskim rynku, TORELL z powodzeniem umacniał swoją pozycję, stając się liderem w branży urządzeń elektronicznych. Bazując na bogatej ofercie oraz rozbudowanej sieci sprzedaży i serwisu w całym kraju, konkuruje z najlepszymi firmami na rynku, zdobywając wciąż nowych Klientów oraz ich zaufanie. Cechuje go profesjonalizm i zaangażowanie w realizowane projekty. Od początku istnienia firmy Torell jest wyłącznym dostawcą kas fiskalnych SHARP.

 

RizVN Login

miniJupiter

Copyright © NetVision
Wszelkie prawa zastrzeżone