obsługab

Obsługa informatyczna firm

serwis

Serwis komputerowy

kasy

Kasy fiskalne

alarmy

Alarmy

monitoring

Monitoring wizyjny

sieci

Sieci informatyczne

instalacje 

Instalacje teleinformatyczne

wzmacniacze

Wzmacniacze GSM

Wzmacniacze GSM

Jeśli borykasz się z problemami z zasięgiem telefonii komórkowej w firmie, w domu, w hotelu, w restauracji czy w dowolnym innym budynku, a na zewnątrz bez problemu uzyskujesz połączenie, nasze wzmacniacze pomogą rozwiązać ten problem.

wzmacniacze gsm
Nasze urządzenia bezpiecznie i pewnie poprawiają jakość usług w miejscach, gdzie jet to niezbędne , spowodowane słabym sygnałem lub zrywanymi połączeniami w trakcie rozmowy. Weliminują problem słabego zasięgu, zanikania sygnału jak i zrywanych połączeń, podnosząc jakość świadczonych przez operatorów komórkowych usług.

Zasadniczym elementem jest dwukierunkowy wzmacniacz o mocy i częstotliwości dobranej odpowiednio do Twoich potrzeb. Dzięki niemu skutecznie i pewnie wzmocnisz sygnał nie zakłócając działania innych urządzeń. W połączeniu z wysokiej jakości antenami zewnętrznymi (typu YAGI czy PANEL), odpowiednio dobranymi antenami wewnętrznymi i nisko tłumiennymi przewodami uzyskujesz najwyższą jakość działania.

W celu połączenia poszczególnych elementów systemu stosowane są najwyższej jakości przewody telekomunikacyjne oraz krajowej (polskiej) produkcji złącza, co zapewnia najwyższą jakość połączeń i maksymalny efekt wzmocnienia sygnału.

Nasze wzmacniacze obsługują wszystkie częstotliwości, na których świadczą usługi operatorzy telefonii komórkowej w Polsce i w Europie, czyli GSM (900 MHz), DCS (1800 MHz), UMTS/3G (2100 MHz).

 GSM (ang. Global System for Mobile Communications, pierwotnie Groupe Spécial Mobile) – najpopularniejszy obecnie standard telefonii komórkowej. Sieci oparte na tym systemie telekomunikacji oferują usługi związane z transmisją głosu, danych (na przykład dostęp do Internetu) i wiadomości w formie tekstowej lub multimedialnej. Obecnie w POlsce funkcjonują dwa standardy GSM - GSM900 I GSM1800 (DCS).

RizVN Login

miniJupiter

Copyright © NetVision
Wszelkie prawa zastrzeżone